| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
EU-Fotos
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
Kultur
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Tagi
kulisy zbrodniczej prywatyzacji Państwowej Stadniny w Ochabach Wielkich, i inne
piątek, 19 stycznia 2018
58 posłów PiS poparło w głosowaniu morderczy projekt aborcjonistów, m.in. Jarosław Kaczyński.

Nie lekajcie sie DZIWISZ ZOLL PDO370 PKN Rzecznik Interesu Społecznego 34 ZR SONETY CHAZARSKIE von Stefan Kosiewski Sonet V Szamanka konwentowa CANTO DXVII

mysowa

radio: https://gloria.tv/audio/EeiFMdgySMwR33JW97kGRSJta

58 posłów PiS poparło w głosowaniu morderczy projekt aborcjonistów, m.in. Jarosław Kaczyński.

Od: Kinga Małecka-Prybyło [mailto:pomagam@stopaborcji.pl]
Wysłano: środa, 17 stycznia 2018 02:24
Do: sowa-frankfurt@freenet.de
Temat: Co się stało w trakcie debaty o ludobójstwie?

Szanowny Panie Donacie,

projekt ustawy dopuszczającej mordowanie dzieci na życzenie został odrzucony przez Sejm a projekt zakazujący aborcji eugenicznej dopuszczono do dalszych prac!

Jednak wydaje mi się, że plan rządzących był zupełnie inny…

Czy wie Pan że aż 58 posłów PiS poparło w głosowaniu morderczy projekt aborcjonistów? W tej grupie znalazł się m.in. Jarosław Kaczyński. Wszystko wskazuje na to, że chciano aby oba projekty znalazły się w sejmowych komisjach. Co się stało, że do tego nie doszło?

Aż 30 polityków PO i Nowoczesnej wyszło z sali i nie wzięło udziału w głosowaniu! Dzięki temu zabrakło głosów i nieludzkie pomysły zwolenników aborcji przepadły. Zarówno Platforma jak i Nowoczesna oficjalnie poparły ten projekt a kierownictwa tych partii nakazały swoim posłom głosowanie za ludobójstwem. Dlaczego aż tylu polityków wyłamało się spod tego haniebnego rozkazu?

Jestem przekonana, że to zasługa ogólnopolskich akcji pokazujących prawdę o aborcji. Zabijanie dzieci w łonach matek ma coraz mniejsze poparcie społeczne. Ukazywanie zbrodniczości tego procederu zmienia nastawienie Polaków – zarówno wyborców jak i posłów. Widział Pan co się działo podczas debaty nad projektem?

Akcja pod Sejmem

Barbara Nowacka, jedna z czołowych aborcjonistek, grzmiała z Sejmowej mównicy, że:

„żołądź to nie jest dąb, jajko to nie jest kura, a płód, zarodek, zygota i zlepek komórek nie jest dzieckiem!”

To stare kłamstwo od lat powtarzane przez feministki i zwolenników aborcji. Jak się okazało, tych słów nie dała rady słuchać… jedna z posłanek Nowoczesnej Kornelia Wróblewska, która mocno skomentowała manipulacje swojej koleżanki:

„w moim poczuciu nigdy nie uznam, że 3-miesięczny płód nie jest dzieckiem, bo ja przed chwilą urodziłam dziecko. Nikt mi nie powie, że to tylko zlepek komórek.”

Co więcej, Wróblewska przyznała, że słowa Nowackiej były „gwoździem do trumny”, po których kilkoro posłów Nowoczesnej wstało i wyszło z sali!

To efekt mówienia prawdy o aborcji i pokazywania jej na masową skalę.

W trakcie parlamentarnej debaty nasi wolontariusze przez pełne dwa dni stali na mrozie pod Sejmem i na ogromnym telebimie, ufundowanym przez naszych Darczyńców, pokazywali czym jest ludobójstwo nienarodzonych dzieci. Duży, ruchomy obraz w bardzo wysokiej jakości wydaje się być najmocniejszym środkiem przekazu z jakiego dotychczas korzystaliśmy.

W tym samym czasie prawdę o aborcji pokazywaliśmy na billboardach, samochodach i pikietach w całej Polsce. Docieramy w ten sposób do setek tysięcy Polaków. Boją się tego zwolennicy zabijania.

Kilka dni temu widziałam post na Facebooku, który udostępniono na jednej z grup należących do aborcjonistów. W emocjonalnym wpisie zwolenniczka aborcji komentuje inicjatywy organizowane przez naszą Fundację:

„Ilość kasy pompowana w te akcje musi być potężna. Może ja coś przegapiłam i czegoś nie wiem ale wydaje mi się, że nasze protesty niewiele zdziałają przy ich kampaniach (…) Może potrzebna nam zbiórka kasy na najlepszego specjalistę od PR, który by nas poprowadził? Brakuje nam dobrego generała, który nas poprowadzi. Nasi przeciwnicy mają cały sztab. Przegrywamy.”

Panie Donacie, aborcjoniści przegrywają gdyż możemy liczyć na zaangażowanie i poparcie naszych Darczyńców. Dzięki osobom, które regularnie wspierają nas finansowo, pokazujemy prawdę o aborcji i obalamy kłamstwa feministek na temat tego krwawego procederu.

Skoro sami aborcjoniści przyznają, że są bezsilni wobec naszej strategii, musimy kontynuować nasze działania.

Na organizowanych przez nas pikietach nie tylko pokazujemy prawdę o aborcji, ale również o niej mówimy. Dzięki nagłośnieniu nasze akcje słychać z daleka. Przechodzący obok ludzie nie tylko widzą ofiary aborcji ale również słyszą jak wiele dzieci morduje się w polskich szpitalach. Na poniższym, krótkim nagraniu, może Pan zobaczyć jak wygląda używany przez nas sprzęt i jak dramatycznie brzmi odtwarzane nagranie:

Telebim pod Sejmem

Ostatni raz kupowaliśmy megafony i sprzęt nagłaśniający dla naszych wolontariuszy ponad dwa lata temu. Był bardzo intensywnie używany, często w trudnych warunkach atmosferycznych, na deszczu, mrozie i upale co przyspiesza jego starzenie. Od tego czasu kilka megafonów uległo uszkodzeniu a do naszej Fundacji zgłosiło się wiele nowych osób, które chcą działać w obronie dzieci.

Chciałabym wyposażyć je w niezbędny sprzęt: 10 nowych megafonów, z których każdy kosztuje 1000 zł wraz ze statywem i instalacją. Potrzebujemy na to 10 000 zł.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty aby kupić nowy sprzęt nagłaśniający i dzięki niemu informować Polaków czym jest zabijanie nienarodzonych dzieci.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Zwolennicy aborcji do swojej propagandy używają wszelkich możliwych środków. My nie mamy dostępu do sieci telewizyjnych czy pierwszych stron ogólnopolskich gazet. Dlatego musimy pokazywać prawdę o aborcji na ulicach miast i pod szpitalami w których zabija się dzieci.

Dzięki megafonom nasze akcje słychać z daleka. To przyciąga ludzi, którzy dowiadują się czym jest aborcja. Dlatego proszę Pana o pomoc w kupnie nowych megafonów – niech jeszcze więcej Polaków dowie się, że dziecko przed narodzeniem jest człowiekiem a aborcja to okrutne morderstwo.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Kinga Małecka-Prybyło

PS: Już niedługo otrzyma Pan od nas e-mailowe podsumowanie naszych działań w 2017 roku. Zestawienie akcji, które udało się przeprowadzić dzięki naszym Darczyńcom, robi wrażenie!

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

http://sowa.typepad.com/blog/2018/01/
poniedziałek, 11 sierpnia 2014
Erdogan przepuścił do Iraku przez terytorium Turcji, za zgodą Izraela i Obamy, zmotoryzowane wojska ISIS
Asia Mazurkieiwcz dzięki użytkownikowi RMF24.pl
2 godz.Erdogan prezydentem?
Premier Turcji Recep Tayyip Erdogan zwyciężył w wyborach prezydenckich,...
rmf24.pl|Od: INTERIA.PL S.A.
 • Stefan Kosiewski  @Ryszard Pacak - Erdogan to nie jest prawicowiec, lecz młodoturek, żydomason taki sam, jak "Atatürk" (a w Polsce Ruch Młodej Polski: Rokita, Tusk, Walędziak, J.K. Bielecki, itd.), wykańcza Kurdów i dlatego przepuścił do Iraku przez terytorium Turcji, za zgodą Izraela i Obamy, zmotoryzowane wojska ISIS, które niszczą meczety i mordują masowo ludzi (nie tylko Ezydów) podając się za muzułmanów, kryptosyjonista jak w Polsce Lew Kalksztajn, który sujuszy szukał z mafią żydowską w Gruzji http://sowa.blogg.de/.../jaroslaw-kaczynski-o-sytuacji.../
  sowa.blogg.de
  Jarosław Kaczyński o sytuacji na Ukrainie: trzeba by “wciągnąć w to Szwecję”Post... Zobacz więcej
  Przed chwilą ·
 • http://sowa.blogg.de/2013/12/03/jaroslaw-kaczynski-o-sytuacji-na-ukrainie-trzeba-by-wciagnac-w-to-szwecje/

 • Ryszard Pacak
  Ryszard Pacak 11 sierpnia 07:15
  @Stefan Kosiewski Nie wypowiadałem sie w kwestii Erdogana i w kwestii Turcji. Skąd te picie do mnie? Czy nie panuje Pan nad swoimi wpisami?

  Szanowny Panie, z przyjaznią:

  - wypowiedział się Pan na temat Erdogana, bowiem zamieścił swój wpis pod obrazkiem zamieszczonym przez trollla (anonimowego złoczyńcę) używającego fałszywego nazwiska Mazurkieiwicz, które Pan nieproszony poprawia na "Mazurkiewicz", a zawracam Panu uwagę dlatego, żeby Pan nie prowadził dyskusji z fałszywymi profilami w miejscu służącym do robienia sobie żydowskiej hucpy, głupich żartów z Polaków i Katolików takich, jak Pan (tu: 2 godz.).

  - zapraszam Pana do znajomych, żebyśmy mogli być ze sobą na ty i żeby zapoznał się Pan łaskawie z działalnością moją w internecie, prowadzoną w połączeniu z działalnością zarejestrowaną w sądach w Polsce i w Niemczech, bowiem nie chcemy przecież tracić czasu na aktywność wirtualną jedynie, jeśli można funkcjonować z nią w realu:

  http://de.scribd.com/skosiewski

  Poneważ w miejscu, którego Narodowcom Polskim polecać nie należy,
   dokonał Pan również wpisu nt. brytyjskiej premier Thatcher:

 • Ryszard Pacak Najlepszym premierem w Europie po II wojnie światowej była kobieta. Mocno prawicowa. Małgorzata Thacher. Życzyłbym sobie takiej kobiety jako premiera Polski. Zadnej lewej łachudry, co to zadłuzy jeszcze nas bardziej i powiekszy bezrobocie. Bo jak rządzi lewica to powieksza sie zadłużenie państwa, obywateli i powiększa sie bezrobocie!
  13 godz. ·
 •  
  pragnę Pana zapoznać z uwagą przesłaną przeze mnie swego czasu Lechowi Wałęsie, którego znam z lat 80-tych XX w.j jako przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ Solidarność:

  lw/lech-walesa-stefan-kosiewski-sierpien-2007.jpg

   5.10.2010 (...)Pan zabłysnął na całym świecie jako legendarny przywódca polskich robotników pięć lat wcześniej od gwiazdy, czy karty Gorbaczowa, więc palma pierwszeństwa należy się w tym niewątpliwie Panu Koledze Przewodniczącemu. To do zwycięskich robotników Lublina, Szczecina, Gdańska nawiązali w 2000 r. bohaterscy Boliwijczycy, którzy odważyli się w kilkumiesięcznym strajku walczyć przeciwko zbrodni zarządzonej pod dyktando Międzynarodowego Funduszu Walutowego, zbrodni prywatyzacji dostępu do wody pitnej.  Boliwijczycy wywalczyli dla siebie prawo do bezpłatnego dostępu do gromadzonej przez siebie deszczówki.   http://sowa.blog.quicksnake.pl/Lech-Walesa/Stefan-Kosiewski-do-Lecha-Wasy-O-globalizacji-i-celach-ludzkiego-dziaania

  To prywatyzacja kolei żelaznej Wielkiej Brytanii dokonana przez rząd pani Thatcher przyniosła pozbawienie obywateli prawa własności do tego sektora gospodarki i oddanie go w ręce 170 prywatnych spółek, których akcje sprzedano narodowi na giełdzie. Prywatyzacja ta odebrała ludziom to, co do nich należało, żeby im potem  sprzedać. Dzisiaj z tych spółek pozostało tylko 20, reszta upadła. Tak samo upadną spółki, którym w Polsce przekazane zostanie państwowe mienie po PKP. Prywatni właścieciele spółek nie zainwestowali w rozwój kolei brytyjskich obiecanych pieniędzy.  Dziś rząd w Londynie dopłaca więcej do utrzymania torów, niż przed prywatyzacją. Taki jest rezultat prywatyzacji w Wielkiej Brytanii.  Czy trudno przewidzieć, że tak samo będzie w Polsce? (...)  

   PDFhttp://de.scribd.com/doc/112080196/Stefan-Kosiewski-do-Lecha-Walesy-20101105-O-globalizacji-i-celach-ludzkiego-dzialania-FO95

  Link udostępniony przez użytkownika Stefan Kosiewski poprzez Forum.
 • kilka sekund temu
 • http://de.scribd.com/doc/236483596/Thatcher-kultura-sracza-20140811-SOWA-Magazyn-Europejski-pdf

00:22, kulturzentrum , nie zabijaj
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 czerwca 2014
przypominać wyraźnie żydowskim i katolickim lekarzom w Polsce, że nadal obowiązuje ich przykazanie "Nie zabijaj!"
Stefan Kosiewski
255 obserwatorów|218 344 wyświetlenia
 
rezolucja nr 1763 Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy NIE JEST PRAWEM obowiązującym obywateli RP, lecz tylko uchwałą, zbiorową deklaracją bez prawnego znaczenia w relacjach lekarz - pacjent na terenie RP, dlatego nie było potrzeby odwoływania się do treści tej rezolucji w Liście Otwartym podpisanym: dr inż. Andrzej Zięba, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, który winien raczej
przypominać wyraźnie żydowskim i katolickim lekarzom w Polsce, że nadal obowiązuje ich przykazanie "Nie zabijaj!".


255 obserwatorów|218 473 wyświetlenia
Kręgi rozszerzone  -  15:10


Zakazana obrona życia? - Nasz Dziennik
naszdziennik.plhttps://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/TUXKfpb89P4

środa, 27 listopada 2013
Szczepionka na grype zabila
225 osób ma Cię w kręgach
Udostępniony publicznie  -  15:27
 
Tom Hudacho, rzecznik prasowy Departamentu Zdrowia w Utah potwierdza, że taka reakcja organizmu na szczepienie w bardzo rzadkich przypadkach jest możliwa.

- Nie chcę nikogo zniechęcać do szczepień na grypę, jednak mam nadzieję, że dzięki nagłośnieniu tej tragedii ludzie zdadzą sobie sprawę z możliwych konsekwencji - twierdzi załamana matka chłopca.
 
Szczepionka na grypę zabiła mi syna
http://www.fakt.pl/szczepionka-na-grype-zabila-19-latka,artykuly,431194,1.html
Dodaj komentarz...
https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/gUvXZhqW8dj
16:27, kulturzentrum , nie zabijaj
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 listopada 2013
Nie może być prawa do zabijania dzieci - wyślij maila do żydokraty!

W Parlamencie Europejskim, o debatach na tematy tak zwanego "Raport Estrela" dla "zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego", co - jak się okazało, - został przygotowany przez lobby aborcyjne, Raport mowi o obowiązkowym prawie do aborcji w całej Europie, oraz o darmowej i interaktywnej edukacj seksualnej dla wszystkich dzieci ze szkoł podstawowych.Przeczytaj i protestuj... 
  Nie może być prawa do zabijania dzieci - wyślij maila do żydokraty!

Gertrud Martin Die Statistik zur Bevölkerungs-entwicklung zeigt immer eindeutiger, dass die Strategie von...
familien-schutz.de
12 godz. temu

Es darf kein europaweites Recht auf Abtreibung und eine verpflichtende „tabufreie und interaktive Sexualerziehung“ für alle Kinder ab der Grundschule geben.

Wir haben die EU-Abgeordneten schon einmal erfolgreich aufgerüttelt und die Rückverweisung des Berichts an den Frauenausschuß erreicht. Jetzt muß der „Estrela-Bericht“ endlich dahin befördert werden, wo er hingehört – in den Reißwolf. Fordern Sie deshalb gemeinsam mit mir die deutschen EU-Abgeordenten auf, den „Estrela-Bericht“ in den Beratungen morgen und in den nächsten Wochen endgültig abzulehnen. Schließen Sie sich meinem Protest-Schreiben an oder verfassen Sie hier Ihren eigenen Protest.

Hier einer Auswahl anschließen:

Hier finden Sie eine Übersicht aller deutschen Abgeordneten mit Link zum Anschließen.

Oder Sie schicken eine Rundmail an alle MdEPs: Hier finden Sie die E-Mail-Adressen der MdEPs mit Komma und Semikolon getrennt hintereinander. Dokument öffnen, alles markieren, kopieren und in Adresszeile Ihres E-Mail-Anbieters einfügen. Text einfügen oder verfassen. Senden. Danke!

Machen Sie Ihren Protest auch öffentlich an der Pinnwand der Abgeordneten auf facebook. Zu einer Übersicht aller Facebook-Profile der deutschen MdEPs.

Vor wenigen Wochen haben wir einen großartigen Etappen-Sieg gegen diesen hochbrisanten Bericht errungen. In einer aufsehenerregenden Abstimmung wurde er vom Europäischen Parlament an den Frauenausschuß zur Neuberatung zurückverwiesen. Doch zu Neuberatungen oder Änderungen am „Estrela-Bericht“ soll es gar nicht kommen! In Hinterzimmer-Absprachen wurde bereits entschieden, den Bericht ins Europäische Parlament im Dezember weitgehend unverändert wieder einzubringen. Die Berichterstatterin Edite Estrela verschließt sich allen Gesprächsangeboten. Morgen, am 26. November soll im Frauenausschuß erneut über den alten Bericht abgestimmt werden. Das ist undemokratisch und verstößt gegen alle Regeln und Gepflogenheiten des Europäischen Parlaments. Es scheint, als hätten Fraktionsmitarbeiter und Parlaments-Beamte mehr zu sagen als durch Wahlen legitimierte Abgeordnete. Weitere Hintergrundinformationen dazu erhalten Sie hier.

Die Lobbyisten für Abtreibung und Frühsexualisierung werden nicht so schnell aufgeben, das Europäische Parlament für ihre Forderungen zu instrumentalisieren. Unterstützen Sie deshalb unseren Kampf für das Leben und die moralische Unversehrtheit unserer Kinder!

http://www.familien-schutz.de/blitzkrieg-im-eu-parlament-geht-am-26-nov-weiter-jetzt-estrela-bericht-endgultig-verhindern/

03:09, kulturzentrum , nie zabijaj
Link Dodaj komentarz »
sobota, 22 czerwca 2013
Jarosław Kaczyński z byłym Ministrem Zdrowia Piechą, słynnym w Rybniku z masowych skrobanek
Stefan Kosiewski udostępnił zdjęcie użytkownika Ruch Narodowy Sekcja Kobiet.

...Jarosław Kaczyński w dyktatorski sposób, który z demokracją nie ma nic wspólnego, jednosobowo podjął decyzję o skróceniu o rok swojej kadencji przewodniczącego opłacanej wszak z budżetu państwa partii PiS, bo tak sobie wykalkulował, że jak go Prokuratura Wojskowa wezwie jeszcze na przesłuchanie w sprawie fatalnej rozmowy satelitarnej nieudacznika z niedorajdą, to nie będzie miał jako nie wybrany do polityki, lecz pozwany sprawiedliwości, milionów na utrzymanie, dlatego razem z byłym Ministrem Zdrowia Piechą, słynnym w Rybniku z masowych skrobanek, co pozwoliło ostatnio wygrać zainteresowanemu wybory na senatora, gdyż druga partia nie umiała znaleźć na miejscu drugiego takiego skrobaka, kontrkandydata o tak bardzo łaskawym, wielkim sercu dla kobiet, które zaszły w niechcianą ciążę z przypadku.... http://sowa.quicksnake.net/law/Chagall-w-Katowicach-20130508-Stefan-Kosiewski-do-bpa-Skworca-pismem-do-Prokuratora-Generalnego-w-Warszawie-FO177-ZR-ZECh
 
https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/503749816345330
NAJNOWSZE POSTY
 • Stefan Kosiewski...Prokurator w Hamburgu musi niezwłocznie umorzyć postępowanie przeciwko naszemu biskupowi także i dlatego, że na uruchomionej przez Katolika i Niemca stronie na fejsbuku zalajkowało już swoją sympatię do Biskupa więcej Polaków, niż Niemców. Skandal z posądzaniem biskupa o czyn, którego nie popełnił (o rzekome łamanie słowa) jest zatem międzynarodowy i będzie coraz to większy, albowiem upraszam uprzejmie o klikanie za moim biskupem Limburga (i Frankfurtu) każdego Polaka, który chce być widoczny nie tylko dla amerykańskiej NSA ale i dla niemieckiej BND a także dla każdej innej tajnej służby na świecie, która nielegalnie kontroluje internet, bo legalnie przegrały Bilderbergi starcie cywilizacji o ACTA.

  https://www.facebook.com/pages/Franz-Peter-Tebartz-van-Elst/342879405794690
  Polko i Polaku, jeżeli Bóg Ci miły, to kliknij, proszę za dobrym Pasterzem, Biskupem, który do Kościoła dopłaca ze swojej pensji, gdyż nie żyje z upokarzającej tacy jak żydowski etnicznie Episkopat Polski, na co zgodził się w Magdalence etnicznego pochodzenia kard. Glemp, którego brat o zmienionym o jedną literę nazwisku pracował w Ambasadzie PRL w Moskwie, która do dzisiaj zlicza głosy wyborców w Polsce i naucza fałszywego zliczania głosów Państwową Komisję Wyborczą na krótkich, bolszewickich, kilkudniowych kursach....

  Franz Peter Tebartz-van Elst Strona społecznościowa o Römisch-katholische Kirche - kliknij: To lubię
  Zdjęcie
  Marsz dla życia i rodziny 2013
  Warszawa
https://www.facebook.com/groups/151241774916534/permalink/569884669718907/
12:11, kulturzentrum , nie zabijaj
Link Dodaj komentarz »
piątek, 07 września 2012
Marek Marcin Grudzień, terrorysta żydowski na fejsbuku
Zobacz znajomość
  • Marek Marcin Grudzień To kto w takim razie jest "dobry" w tym kraju ?
   2 godz. temu
  • Stefan Kosiewski ‎@Marek Marcin Grudzień - Nie nazywaj nikogo: Dobry, fałszywy buddysto, który nie chcesz przeczytać, w czym rzecz, bo chcesz dorzucić swoje 3 grosze
   2 godz. temu · 

  • Marek Marcin Grudzień Kosiewski faszystowska świnio....zapytałem cię kreaturo grzecznie, nie umiesz odpowiedzieć to dostajesz po pysku jak na szmalcownika przystało.
   I żegnam z grona znajomych.
   Fora ze dwora.
03:35, kulturzentrum , nie zabijaj
Link Dodaj komentarz »
sobota, 16 czerwca 2012
Nie będziesz zabijał. Ciało założyciela GROM-u znaleziono w garażu z raną postrzałową głowy.

Pierwszy dowódca GROM-u Sławomir Petelicki nie żyje. Jak ustalił nieoficjalnie reporter RMF FM Roman Osica, Petelicki prawdopodobnie popełnił samobójstwo w swoim domu.

Sławomir Petelicki, Fot. Waldemar Kompała / AG
Sławomir Petelicki, Fot. Waldemar Kompała / AG

Ciało założyciela GROM-u znaleziono w garażu z raną postrzałową głowy.

(PG)

Zobacz także

Tusk zignorował ważne informacje?

Tusk zignorował ważne informacje? "Do dymisji"

"Amerykanie mają wszystkie rozmowy. Oni znają prawdę"

Gen. krytykuje rząd: to oni są winni katastrofy

Gen. krytykuje rząd: to oni są winni katastrofy

19:55, kulturzentrum , nie zabijaj
Link Dodaj komentarz »
sobota, 12 maja 2012
.zgadzając się na elementy tarczy zgadzmy się na atak rakietowy Rosji w imię ? czego ?

Z malachitową kulą u nogi  SOWA
Lech Klekot, Basel: Z malachitową kulą u nogi


‎...będziemy niszczyć tarczę antyrakietową - oświadczył p. o. ministra obrony Federacji Rosyjskiej. - Do neutralizacji środków, które będą przeszkadzać naszym rakietom, można użyć Iskanderów - dodał.

W zeszłym tygodniu w podobnym duchu wypowiedział się szef Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych FR Nikołaj Makarow. Z trybuny międzynarodowej konferencji w Moskwie, poświęconej obronie przeciwrakietowej, ostrzegł on, że działania Rosji w reakcji na rozmieszczenie elementów tarczy antyrakietowej USA w Europie stworzą realne zagrożenie dla krajów, na których terytorium zostaną one zainstalowane.

Makarow nie wykluczył również prewencyjnego uderzenia w obiekty amerykańskiej tarczy w Europie, zastrzegając jednak, że decyzja taka może zapaść "w okresie zaostrzenia sytuacji".

Jednym z państw, które przyjmą na swoje terytorium elementy tarczy antyrakietowej USA, jest Polska....
https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/385725371466735

Apel w przededniu III. wojny światowej. Helga Zepp LaRouche, Obywatelski Ruch Solidarności w Niemczech

sowa (») | 26. 11. 2011 | read: 238× | comments: 0
judaica/usa/sm-voraabend.jpg
W obliczu groźby agresji na Iran i Syrię Helga Zepp LaRouche, przewodnicząca Ruchu Obywatelskiego Solidarność oraz Instytutu Schillera zwraca się z apelem do rządów o publiczne oświadczenie, że rządzone przez nie państwa w żadnym wypadku nie wezmą udziału w wojnie przeciwko Syrii oraz Iranowi. Niebezpieczeństwo wojny musi zostać zażegnane przez zmianę dynamiki leżącej u jego podstaw: reformę, lub zmianę światowego systemu finansowego. http://bueso.de/node/5108 Angesichts eines drohenden Militärschlages gegen den Iran und Syrien wendet sich die Bundesvorsitzende der Bürgerrechtsbewegung Solidarität und Vorsitzende des Schiller-Instituts, Helga Zepp-LaRouche, mit dem folgenden Aufruf an alle Regierungen, öffentlich zu erklären, daß sich das von ihnen regierte Land auf keinen Fall an einem Krieg gegen Syrien oder den Iran beteiligen wird. read on

http://sowa.quicksnake.org/Solidaritt-BSo/ohne-da-sich-bisher-angemessener-Widerstand-regt-oder-die-drohenden-Gefahren-auch-nur-erahnen
Tagi: Rosja tarcza
04:33, kulturzentrum , nie zabijaj
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 30 stycznia 2012
takie morderstwa jak Marchwickich, Papały itd. cementują bandę . To jest metoda działania

Forum(184) Napisz komentarz

 • strumień
 • wątki
~benek do ~glus: Ten Olszowy z Będzina został zlikwidowany razem z całą rodziną dla dobra sprawy mieszkanie podpalone, żeby ślady po nich zatrzeć - takie morderstwa jak Marchwickich, Papały itd. cementują bandę . To jest metoda działania
 
http://natropie.onet.pl/forum/szokujaca-tajemnica-wampira-z-zaglebia,1,585235,77839214,czytaj.html
 
~Zdzisiu: Za Jaroszewicza też chcieli niewinnych ludzi zamordować - to była ta sama mafia, co syna Piaseckiego załatwiła, tu rodzina Gierka dotknięta i Gierek do władzy po Gomułce, żeby się bał. A Gruba awansował i Szlachic też. Ta banda dokonała wielu zbrodni w Polsce i wielu mianowań na stanowiska, a ... rozwiń całość

15 minut temu
http://natropie.onet.pl/forum/szokujaca-tajemnica-wampira-z-zaglebia,1,585235,77838512,czytaj.html
02:53, kulturzentrum , nie zabijaj
Link Dodaj komentarz »
piątek, 29 października 2010
Komorowski Boga się boi, bo myśli, że za jego grzechy Jezus Chrystus powiesi w piekle Urząd Prezydenta RP.
Komorowski Boga się boi, bo myśli, że za jego grzechy Jezus Chrystus powiesi w piekle Urząd Prezydenta RP.

Komorowski Boga się boi, bo myśli, że za jego grzechy Jezus Chrystus powiesi w piekle Urząd Prezy...

fronda.pl — Da kommt ihr heraus und hüpft wie Kälber aus dem Stall. Und die Frevler werden durch sie gerichtet, denn es heißt: Siehe der Tag kommt, brennend wie ein Ofen...

Nedarim 8b Der Babylonische TALMUD
http://tinyurl.com/nedarim8b

sowa

02:56, kulturzentrum , nie zabijaj
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 maja 2010
Marta Kaczyńska nie dostanie 3 mln z PZU, jeżeli sprawcą katastrofy był Lech Kaczyński


Jarosław Kaczyński chce przejąć od Rosjan dowody, zapisy rozmów telefonicznych i w kabinie pilota, bo gdyby wyszło na jaw, że Lech Kaczyński sprowadził na wszystkich niebezpieczeństwo śmierci, to Marta Kaczyńska-Dubieniecka nie dostałaby ani grosza z ubezpieczenia, o którym pisze Palikot, a Jarosław K. dostałby w najlepszym wypadku wyrok w zawieszeniu.

Źródło:
http://wiadomosci.onet.pl
Dodano:
29-05-2010
Tagi:
kaczyński żydokomuna judeopolonia Smoleńsk sprawca tupolew
http://safari.blox.pl/2010/05/Maz-bratanicy-Jaroslawa-Kaczynskiego-kandydata-na.html
piątek, 19 lutego 2010
Włodzimierz Olewnik: zamierzam podjąć walkę o PRAWDĘ wewnątrz naszego kraju
Nasza Czeladź
Nasza Czeladź Protestuję na takie funkcjonowanie Państwa Polskiego. Będę apelował i jestem zmuszony do oskarżania naszego kraju we wszystkich europejskich i światowych organizacjach broniących praw człowieka.

Dodatkowo zamierzam podjąć walkę o PRAWDĘ wewnątrz naszego kraju do czego obliguje i inspiruje mnie korespondencja kierowana d...
o mnie osobiście, jak i mojej rodziny, a w imię tych zasad dotycząca oczekiwań społecznych i głębokich reform naszego Państwa.

Ofiara życia mojego syna Krzysztofa musi lec u podstaw odnowy moralnej organów państwa w imię dobra nas wszystkich i nie może zostać zaprzepaszczona.

Z poważaniem
Włodzimierz Olewnik
Załącznik:
stenogram wywiadu przekazanego mi przez Polonię amerykańską.
Do wiadomości:


Andrzej Krzystyniak
www.andrzejkrzystyniak.pl
Strona ruszyła, już niektóre informacje zostały dodane. Zapraszam do zakładki o mnie, oraz do lektury moich artykułów o Narodowych Siłach Zbrojnych w zakładce Artykuły 
14 godz. temu · ·
Tagi: Olewnik
16:05, kulturzentrum , nie zabijaj
Link Dodaj komentarz »

Włodzimierz Olewnik, ojciec zamordowanego Krzysztofa wysłał do premiera dramatyczny list, w którym domaga się bardziej stanowczego działania organów ścigania.
Drobin, 13 luty 2010 r.

Szanowny Panie Premierze Rzeczypospolitej Polskiej,
Jako Ojciec bestialsko zamordowanego syna Krzysztofa, chciałbym wyrazić swój ból i protest na postępowanie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie nie odtajnienia na potrzeby śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Apelacyjną w Gdańsku  materiałów operacyjnych Policji dot. uprowadzenia i zabójstwa Krzysztofa.
Decyzja ta w moim przekonaniu jest nieuzasadniona i błędna, ale przede wszystkim w dalszym ciągu chroni przestępców. Miałem możliwość wglądu do tych materiałów, wiem, że są w nich ślady matactw i przestępstw. Tym samym brak odtajnienia w.w. materiałów dla Prokuratury jest ukrywaniem współsprawców zbrodni, a także ucieczką od odpowiedzialności karnej funkcjonariuszy Policji. Nie mogę pogodzić się z faktem, że wszystko to odbywa się w granicach prawa. Jeśli jest takie prawo to prawo jest złe. Ja na to się nie mogę zgodzić, nigdy też nie uznam, że Państwo Polskie zrobiło wszystko w tej sprawie. Dziękuję Panu Premierowi za możliwość powołania Komisji Śledczej, bo bardzo pomaga sprawie, ale jak mam zrozumieć decyzję Ministra Spraw Wewnętrznych. Czy jest to ochrona i źle rozumiana solidarność policjantów. Co ja mam powiedzieć ludziom, mojej najbliższej rodzinie.
Panie Premierze, nie ulega wątpliwości, że w porwaniu naszego syna, jego okrutnym i zwyrodniałym dręczeniem i w konsekwencji mordem brały udział osoby z organów państwowych, które powinny służyć obywatelowi do ochrony jego bezpieczeństwa, a które to gwarantuje konstytucja. W tej chwili dzieje się wszystko odwrotnie, pomimo nagłośnienia medialnego naszej sprawy, pomimo wręcz szydzenia mediów oraz społeczeństwa nawet wpływowych polityków z naszej sprawy (w załączeniu dołączam stenogram wywiadu, który przekazała mi Polonia amerykańska).
Polska jako kraj, w którym nieudolność organów państwowych stawia nas niestety w złym świetle jest narażona na śmieszność. My jako Polacy na to nie możemy sobie pozwolić. Jak to możliwe, że organy powołane do obrony obywateli, takie jak Policja, a wtóruje temu resort MSWiA pozwalają na taki stan rzeczy. Moim zdaniem jest to skandal.
MSWiA kryje ludzi, którzy pomimo stwierdzenia faktów jak: zeznając niezgodnie z prawdą w sprawie przekazania okupu, sporządzając nieprawdziwe dokumenty, a tam gdzie jest konieczność odtajnienia danych osobowych i dokumentów z tej operacji - MSWiA nie wydaje na to zgody. W mojej opinii tym samym ochrania się tych funkcjonariuszy, którzy być może są decydentami oraz wspólnie z bandytami przeprowadzają akcje przekazania okupu. Zgodnie z ich stwierdzeniem, że byli na miejscu zrzucenia okupu to mogę tylko przypuszczać, że byli po drugiej stronie wraz z przestępcami podejmującymi tenże okup. Mam prawo przypuszczać, iż pieniądze przekazane jako okup mogły zostać wywiezione do Berlina przez kierowników komórki śledczej tj. Remigiusza Mindę i Macieja Lubińskiego. Czy jest to logiczne, że następnego dnia zamiast dokonywać zabezpieczenia terenu i śladów z miejsca przekazania okupu, śledczy wyjeżdżają natychmiastowo do Berlina. Ironią w tej sprawie jest to, że banknoty z przekazania okupu zostają zidentyfikowane w okolicach przejścia granicznego. Zabezpieczenia śladów dokonano dopiero po upływie, aż tygodnia czasu tj. po powrocie funkcjonariuszy z Berlina. Szokujące jest to, że funkcjonariusze, którzy są w tzw. WTO czyli obszarze z  chronionymi danymi osobowymi mogą czynić największe przestępstwa wraz możliwością mordu, gdyż jak widać włos z głowy im nie spadnie.

Poniżej podaję niektóre przykłady z mojej sprawy:

Jak wytłumaczyć zdarzenie w nocy z 15 na 16 maja 2008 roku, kiedy to do domu mojej córki w Płocku włamali się przestępcy i ukradli jedynie butelkę whisky i pudełko kubańskich cygar, pozostawiając biżuterię W tym domu na piętrze spała moja żona, córka i wnuki, a na dole nieujawnieni przestępcy splądrowali mieszkanie  w sposób wcześniej nam znany: pakując dziecięce ubranka, zostawiając je w mieszkaniu. Podobnie spakowano ubrania Krzysia w torbie sportowej po jego uprowadzeniu i pozostawiono je w podobnym miejscu w mieszkaniu. Czy to jest przypadek, zbieg okoliczności czy też jest to demonstracja siły i pokazania, że można zaatakować niewinną rodzinę metodami działania PRL-owskich służb bezpieczeństwa?  Panie Premierze jesteśmy udręczeni i tyranizowani psychicznie.
Jak wytłumaczyć fakt zamieszczenia zdjęcia z sekcji zwłok naszego syna w miesięczniku policyjnym “997”, gdzie bezpośredni nadzór nad tym pismem ma Komenda Główna Policji, gdzie po fakcie tak drażliwym jak ekshumacja zwłok naszego Krzysztofa pokazane jest zdjęcie szczątek zwłok naszego syna, pomimo próśb rodziny i wsparcia mediów w uszanowaniu tego tramatycznego momentu. Czy to jest ludzkie i normalne, czy jest to kolejny objaw udręczenia i zniszczenia psychicznego.  Mam obiekcję, czy tylko sam Redaktor Naczelny czaspisma  “997” podjął taką decyzję?
Panie Premierze jak Pan zinterpretuje decyzję sądu na uchylenie aresztu Jacka Krupińskiego, kiedy rodzina i prokuratura przekonanana jest, że jest on jednym ze sprawców uprowadzenia i być może zamordowania syna. W krótkim czasie po opuszczeniu aresztu Jacek Krupiński usiłuje wynająć mieszkanie w apartamentowcu, gdzie mieszka moja córka z zięciem wraz z wnuczkiem, pomimo, posiadania przez niego własnego mieszkania oraz możliwości zamieszkania z samotnie żyjącą matką. Myślę, że robi to tylko po to, aby swoim widokiem i osobą dręczyć nas psychicznie, a skutkiem tego jest już to, że mój dziewięcioletni wnuczek budzi się w nocy i mówi do matki: “Mamo, ja się boję, Jacek chce mnie zamordować”. Czy to jest pomysł Jacka Krupińskiego czy również działanie jakiś czynników innych, które powodują upodlenie rodziny i dalsze jej nękanie?
Jak wytłumaczyć fakt awansów policjantów, którzy brali udział w śledztwie, w świadomy sposób szkodząc sprawie, moim zdaniem powinni jak najszybciej opuścić szeregi Policji. Pomimo zarzutów prokuratorskich są nagradzani i awansowani. Mówię tutaj o Grzegorzu Korsanie, Henryku Strausie, a najbardziej bulwersuje mnie fakt awansu Macieja Lubińskiego na zastępcę szefa wydziału. Na tej osobie ciążą mocne zarzuty prokuratorskie. Oburza mnie fakt aresztowania detektywa Marcina Popowskiego oraz uczestnika grupy śledczej Pana Mirosława Gruszeczki, który sprzeciwiał się nielogicznemu ukierunkowaniu śledztwa, a w obawie wykrycia prawdy został poprzez zastosowanie podstępu aresztowany. Według mnie niewinnie przesiedzial pół roku w areszcie tymczasowym. Gdzie tu jest sprawiedliwość, że jedni funkcjonariusze mogą przebywać w areszcie, a drudzy po takich celowych i negatywnych działaniach jak ukrywanie dowodów w sprawie miejsca przetrzymywania Krzysztofa oraz dowodów w postaci billingów, gdzie w sposób jednoznaczny z imienia i nazwiska wraz z miejscem zamieszkania wskazany został uczestnik grupy porywającej Krzysia są awansowani. Czy to nie woła o pomstę do nieba?

Panie Premierze jak jest to możliwe, że w Komisji Hazardowej, która jest pośmiewiskiem dla mediów oraz opinii publicznej zasiada człowiek, ktory piastował stanowisko prezesa Najwyższej Izby Kontroli, instytucji kontrolującej prawo, które działa w organach państwowych oraz podmiotach gospodarczych mających doskonałą wiedzę w sprawie sposobów korumpowania urzędników, a on wypuszcza człowieka, który przychodzi do niego z teczką pieniędzy, a otwierając ją przy nim jednoznacznie sugeruje przekazanie łapówki. Pan Sekuła pozwala opuścić biuro bez żadnego wytłumaczenia tego faktu i o ironio on o tym mówi publicznie w telewizji. Ja to odbieram jako pouczenie, w jaki bezpieczny sposób korumpować urzędnika. Panie Premierze mając pełną wiedzę o tym zdarzeniu, daje Pan na takie sytuacje pełne przyzwolenie.
Panie Premierze jak jest to możliwe, że nieudacznik nad nieudacznikiem, a być może nawet jeden z decydentów w uprowadzeniu i zamordowaniu mojego syna Pan Janusz Czerwiński od samego początku z naszą sprawą ma do czynienia, gdyż od 2001 roku. Jest autorem ogromnej porażki Policji w tej sprawie zostaje wspólnie z drugim, być może mniej wdrożonym w naszą sprawę funkcjonariuszem organu Policji, ale działający razem z powyższym w tym czasie - zostają szefami CBA. Chcę podkreślić, iż Janusz Czerwiński był osobiście przeze mnie informowany o błędach i wątpliwościach w śledztwie, o których jest tak głośno w trakcie przesłuchań w Komisji Śledczej. Miał wiedzę i przyznawał mi rację, więcej -  na moją osobistą prośbę ustalał fakty związane z moimi obiekcjami, co do przejęcia sprawy przez CBŚ. Dziś w przesłuchaniu w trakcie Komisji Śledczej dostaje choroby amnezyjnej i nic nie pamięta, a osoby, które nic nie chcą ukryć pomimo, tak długiego upływu czasu pamiętają szczegóły sprawy. Ten człowiek z taką chorobą jest
v-ce szfem CBA. Nie wiem jak to się dzieje, czy są to kolejne zbiegi okoliczności, że Janusz Czerwiński przechodził zawsze tam, gdzie toczy się śledztwo w naszej sprawie. Kiedy śledztwo przejeło CBŚ w Warszawie, ten Pan jest w Warszawie, kiedy powołana jest grupa w Olsztynie, jest on w Olsztynie, kiedy naszą sprawą od dwóch lat interesuje się CBA, on jest od dwóch lat w CBA jako szef delegatury poznańskiej, aż wreszczie po niejasnym dla mnie odwołaniu szefa CBA Pana Mariusza Kamińskiego awansuje on na stanowisko v-ce szefa tych służb. Jedynie mogę przypuszczać, że chyba tylko  po to, aby mieć pełną wiedzę o kierunkach i szczegółach toczącego się śledztwa.
Kto wreszcie dokonana rozliczenia z niejasnych działań Krzysztofa Rutkowskiego. Ktoś temu człowiekowi wydał licencję detektywa, a jego popularność w postaci jego akcesów wypowiadanych w mediach co do zapewnienia ujęcia Bin Landena, lub też bardzo długo poszukiwanego snajpera w USA oraz wykrycie rakiet w Iraku nie może przysłonić faktu kontroli nad nieprawidłowością działalności Krzysztofa Rutkowskiego, a na dodatek człowieka, który ma zarzuty oraz poręczony areszt w sprawie mafii paliwowej.
Panie Premierze podobnych spraw jest setki a może nawet tysiące nie można koło tego przechodzić obojętnie.

Jako obywatel Rzeczypospolitej Polskiej mam swoje konstytucyjne prawa:
• Art.30:“Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.”
• Art.32:”Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.”
• Art.38:”Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia”.
• Art.40:”Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu.”
• Art.51,pkt3:”Każdy ma prawo dostępu do dotyczących go urzędowych dokumentów i zbiorów danych. “
• Art. 54:”Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.”
• Art.148,pkt7:”Prezes Rady Ministrów: jest zwierzchnikiem służbowym pracowników administracji rządowej.”

Protestuję na takie funkcjonowanie Państwa Polskiego. Będę apelował i jestem zmuszony do oskarżania naszego kraju we wszystkich europejskich i światowych organizacjach broniących praw człowieka.
Dodatkowo zamierzam podjąć walkę o PRAWDĘ wewnątrz naszego kraju do czego obliguje i inspiruje mnie korespondencja kierowana do mnie osobiście, jak i mojej rodziny, a w imię tych zasad dotycząca oczekiwań społecznych i głębokich reform naszego Państwa.
Ofiara życia mojego syna Krzysztofa musi lec u podstaw odnowy moralnej organów państwa w imię dobra nas wszystkich i nie może zostać zaprzepaszczona.

Z poważaniem
Włodzimierz Olewnik

Załącznik:
stenogram wywiadu przekazanego mi przez Polonię amerykańską.
Do wiadomości:
1. MSWiA.
2.Komenda Główna Policji.

Tagi: Olewnik
15:50, kulturzentrum , nie zabijaj
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 11 lutego 2010
Mordercze światła w Jeleniej Górze. Wideo: Jarosław, tekst:Grzegorz Niedźwiecki.
00:31
Nasza Czeladź
Nasza Czeladź

Żółte światło dla kierowcy zamierzającego skręcać w lewo zapala się w 15 sek. filmu, w 18 sek. czerwone, w 25 sek. zapala się zielone dla pieszych na przejściu po lewej stronie skrzyżowania. Najwcześniej w 26-27 sek. mama weszła na jezdnię, a więc ok. 12 sekund po tym, jak kierowcy autobusu zapaliło się żółte, a 9 sekun...d po tym, jak zapaliło mu się czerwone światło.

Od samego początku domyślałem się, że kierowca autobusu jechał z góry (bo tam jest lekko z górki, przynajmniej trochę wcześniej) i musiał widzieć żółte światła i spieszył się rutynowo, by zdążyć wjechać jeszcze na żółtym świetle na skrzyżowanie. Niestety, wszystko wskazuje na to, że wjechał już na czerwonym, bo od czerwonego światła mija 7 sekund zanim zapali się zielone dla pieszych po lewej stronie skrzyżowania, a mama weszła na jezdnię co najmniej 1-2 sekundy później, bo starsza kobieta nie wyczekuje zielonego światła do startu, gotowi, hop.

Szanowna Pani Elżbieto Bartczak
,
właśnie wróciłem od mamy i przeczytałem DECYZJĘ O ODMOWIE WYPŁATY ODSZKODOWANIA. Bez podstawy prawnej i opartej jedynie na podstawie słowa winowajcy. Rozumiem, że UNIQA TU S.A. nie orzeka na podstawie protokołów z wypadku i przesłuchań prokuratorskich (o te przecież wystąpiliście Państwo) tylko na podstawie oświadczeń woli. Słowo przeciwko słowu – kpina!

Kierowca przyznał się ofierze wypadku w szpitalu, że jest winny, płakał, iż straci pracę. To samo mówił mi policjant, który przekazał kompletne akta sprawy do prokuratury.

Mój brat Jarosław Niedźwiecki udowodnił, że jest niemożliwością wjechać na feralnym skrzyżowaniu nawet na pomarańczowym świetle jadąc z ul. Ogińskiego i skręcając w lewo trafić na zielone na ul. Różyckiego w Jeleniej Górze. Nagrał to na kamerę wideo i opublikował na youtube.

Dla mnie i dla wszystkich jest zresztą nieistotne, na jakim świetle wjechał na skrzyżowanie kierowca autobusy, tylko na jakim wjechał następnie na przejście dla pieszych. A to jest niezbicie udowodnione, że na zielonym. Ilu „przestępców” przyznaje się do winy?

Gdyby tak wszystkie firmy ubezpieczeniowe olewały pokrzywdzonych, to lepiej siedzieć w domu. Państwa decyzja sugeruje, że pieszego nie chroni na zielonym świetle nic. Może zostać połamany, może zginąć i nikt za to nie odpowie. To kłamstwo! Moja żona była ławniczką w sądzie i na jednej sprawie przyznano odszkodowanie pijanemu człowiekowi, który jechał z taczką i którego potrąciła kobieta. I to nie na pasach!

Oświadczam solennie, że nie będę bawił się w żadne postępowania sądowe (przynajmniej na razie) – moja mama jest zbyt stara i zmęczona by włóczyć się po sądach. Za jej zgodą zlecę tą sprawę firmie, która pośredniczy w egzekwowaniu zadośćuczynienia za szkodę osobową. Wówczas koszt będą zapewne wyższe dla Państwa. Niezależnie od tego opublikuję w mediach i Internecie ostrzeżenie dla rodaków przed tak frywolną i oszukańczą firmą ubezpieczeniową.

Grzegorz Niedźwiecki

http://www.ropoiwzk.com/gorace%20tematy/unika.htmlKategoria:

Reportage Hasła: jelenia góra skrzyżowanie światła niedźwiecki Licencja: Pewne prawa zastrzeżone
Przesłane:2010-02-11 | 10:54:42
http://pl.gloria.tv/?media=51418
http://sowa-frankfurt.ning.com/video/mordercze-swiatla-w-jeleniej
Zobacz więcej
sowa-frankfurt.ning.com
Żółte światło dla kierowcy zamierzającego skręcać w lewo zapala się w 15 sek. filmu, w 18 sek. czerwone, w 25 sek. zapala się zielone dla pieszych na przejściu po lewej stronie skrzyżowania. Najwcześniej w 26-27 sek.
2 sekund(y) temu ·
 
1 , 2 , 3 , 4