| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
EU-Fotos
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
Kultur
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Tagi
kulisy zbrodniczej prywatyzacji Państwowej Stadniny w Ochabach Wielkich, i inne
poniedziałek, 06 lutego 2012
Spotkanie miesiąca "Czym konczy się poznawanie poetów."
Studiował(a) w: Uniwersytet Slaski w Katowicach, Wyższy Instytut Kultury Religijnej LublinMieszka w: CzeladźZ: CzeladźUrodzona: 4 grudnia
 
Poprosiła o dołączenie jej do znajomych, więc tolerancyjnie i łaskawie otrzymała status znajomej na fejsbuku, zaś nie Poznała, bo kiedy doszła i pochwaliła się, że też pisze wiersze i chyba jeszcze dwa słowa, a może to ktoś z boku, że jest rodziną odznaczonego, dla którego Poeta wystąpił o odnaczenie do Ministra Kultury, to z wdzięcznością, której nie można odmówić elegancji odsunął się, nie odpowiedział na tę zaczepkę, natomiast burmistrzowi Gądkiewiczowi przekazał blaszkę, gdyż nie mógł osobiście z jakiegoś powodu wziąć w tym udziału, w czym nie chciał, a tylko z jakiegoś względu sprokurował. Czego jeszcze nie rozumie?
 
Jako lekturę zaleca się odczytanie ze zrozumieniem rozdziału: Wypluć z siebie wszystko. Rozmowa ze Zbigniewem Herbertem (9 lipca 1985) Jacek Trznadel: Hańba domowa. W-wa 1997, s.: 198-233.  W redakcji katolickiej gazety "Gość Niedzielny" w Katowicach pracuje, więc może skorzystać w bibliotece Arcybiskupa, który wczoraj modlił się za chorych i narzekał chyba raczej niesłusznie, że rząd Tuska nie wie, co robi z tzw. służbą zdrowia.

arioso do Aktu I. HERODY/ Herodenspiel

(06:05)
by sowa18 hours ago
Category: Poetry
Play Download Share
" @Leonard Neuger - czy do "przyczyn osobistych"

uczestnictwa w pogrzebie Szymborskiej

zaliczyć mają żydy nie wierzące w potęgę tradycji

w języku hebrajskim oddawanej słowem:
... See More
 
http://www.spreaker.com/user/sowa/arioso_do_aktu_i_herody_herodenspiel

facebook
Witaj Stefan,
Barbara Gruszka-Zych także skomentowała post na tablicy użytkownika Spotkanie miesiąca "Czym konczy się poznawanie poetów."
Barbara napisała: „Nigdy Pana o nic nie prosilam, a tym bardziej o watpliwej, jak sie okazuje jakosci - znajomosc. Nie pamietam tez opisywanej pzrez Pana historii. Moja rodzina byla represjonowa pzrez wladze minionego ustroju, i w sporej czesci emigrowala, a Ci, ktorzy dzieki Bogu w Ojczyznie zostali nigdy z PZPR nie mieli nic wspolnego. Prosze sie orientowac do kogo Pan pisze swoje obrazliwe teksty.”

Zobacz wątek komentarzy

Odpowiedz na ten e-mail, aby skomentować ten post.
Dziękujemy
Zespół Facebooka


@Barbara Gruszka-Zych - Co się czepia PZPR i od tematu odwodzi klucząc i matacząc a powołuje na niepamięć? Czego nie chce pamiętać i pomawia przy tym o rzeczy niegodne Emigranta Politycznego, Poetę wypędzonego z Ojczyzny przez ubecką sotnię?  Tak się nie godzi w obliczu pogrzebu Szymborskiej, na który ze Szwecji przylatuje specjalnie samolotem do Krakowa Prof. Leonard Neuger, z którym do wczoraj była na Pan (nie pamięta tego?), zwiedziony mroźnym wyżem znad Syberii, którego  to Profesora ja osobiście ciepło od czterdziestu blisko lat znam, szanuję za kilka rzeczy, chociażby takich jak odwaga do niekonwencjonalnych ocen i  zachowań, co czasem prowadzi do nowatorskich odkryć w literaturze, a czasem do konsekwencji w szlusowaniu do grobowej deski towarzyszkom i towarzyszom. I dlatego włożyłem tego Leona do Herodów, żeby był na dowód sympatii, z którą Herbert o Michniku wyrażał się w ciepłych słowach: mój przyjaciel. 
 
Herbert mówił do Trznadla, o którym wiedział, że nazwisko nie bez powodu miał ptasie: "Władza potrzebowała legitymizacji i legitymizacja wyszła od strony inteligencji tek zwanej twórczej, przede wszystkim literatów" (op. cit. 200).  Szymborska i kilkudziesiąt innych nazwisk z Krakowa podpisanych pod rezolucją Związku Literatów Polskich pomawiającą fałszywie i obżydliwie uwięzionych przez bezpiekę księży o szpiegostwo dla Ameryki, to była ta legitymizacja; niechaj to wie Młodzież studiująca Historię Polski przez internet. Natomiast wezwanie do wykonania wyroku śmierci na biskupie Kaczmarku to nie była legitymizacja, to był rufmord - mówiąc w żargonie jidisz dzisiaj w Polsce wymarłym z woli syjonistów, czyli po żydowsku i wprost: to było podjudzanie do zamordowania Katolickiego Biskupa. Szatan przemówił, Anioł Smierci, a Szymborska tylko robiła akurat przy Włodku za poetkę, która podpisała się pod rezolucją Szatana. 
 
Kardynał Dziwisz nie dał na jutro kluczy na Skałkę, wyłamał się spośród zachowań konwencjonalnych, ale jeśli rodzina księdza nie chciała, a zmarła nie znalazła do zgonu drogi do Boga pod żadną Postacią, to dobrze chociaż, że nie została trumna skremowana, bo teraz taka nowa pośród niewierzących żydów moda.


wczoraj zmieniła fotkę,
tu aktualizacja znajomych:
Barbara Gruszka-Zych
 
facebook
Witaj Stefan,
Barbara Gruszka-Zych także skomentowała post na tablicy użytkownika Spotkanie miesiąca "Czym konczy się poznawanie poetów."
Barbara napisała: „Panie Kosiewski - nigdy Pana nie poznalam, prosze mi nie ublizac. Swoje wywody prosze umieszczac na wlasnej tablicy fb, bo to nieeleganckie co Pan robi”

Zobacz wątek komentarzy

Odpowiedz na ten e-mail, aby skomentować ten post.
 
https://www.facebook.com/profile.php?id=1666357032
 • Beata Białek Pan Stefan Kosiewski tak po katolicku, z kopa , taka nowa moda...
  Wczoraj o 18:03 ·

 • Muzeum Górnośląskie w Bytomiu 7 lutego Poetka przeczyta nam parę wierszy

  sowa (») | 4. 2. | gelesen: 10x | Kommentare: 0
  buch/33605-1385676296385-1666357032-937831-3935471-n.jpg
  Barbara Gruszka-Zych´trzy dziewczyny z cohenem  24 października 2010   weiter lesen

  Nehirim Announces

  Please publish or make announcement. 

   

  Spring Women's Retreat

  March 23-25, 2012

  Isabella Freedman Jewish Retreat Center

  Falls Village, CT

   

  Join Nehirm for a weekend of rejuvenation, community, and fun, including:

   

  Community: The Nehirim Women's Retreat brings together 50-100 queer Jewish women (self-identified) of a wide variety of ages, religious affiliations (Orthodox, atheist, and everyone in between), family situations (singles, couples, families) and backgrounds.  Children & non-Jewish partners are welcome. Ours is a warm, diverse, inclusive community.

   

  Program: Our program features inspiring workshops, spiritual Shabbat services, and plenty of social activities and free time. We celebrate LGBT Jewish culture, spirituality, personal growth, and making new connections. There is something for everybody at Nehirim!

   

  Accommodation: Our site is a gorgeous, comfortable, fully winterized, and fully kosher facility 3 hours from Boston and New York. Single rooms and amenities are available.

   

  For details go to www.nehirim.org/women

  http://sowa.quicksnake.es/Slawomir-Matusz/Sawomir-Bohdan-Matusz-wybra-kraj-emigracji-taki-gdzie-mona-kocha-ludzi
  piątek, 29 kwietnia 2011
  Ludzie o tym wiedzą i powtarzają, więc chyba jednak będzie ta EKSPULSJA z katolickiej katedry na Wawelu
    Ludzie o tym wiedzą i powtarzają, więc chyba jednak będzie ta EKSPULSJA z katolickiej katedry na Wawelu

  Ostatnia aktywność  
  bbochenska commented on Jak Długo na Wawelu Łokietk... (43 min. temu)
  "Piękna melodia i wykonanie. Utwór ten został mi w pamięci od dzieciństwa. Szkoda, że w tekście są słowa, które nie powinny się znaleźć. Krytyka jest dobra jeśli jest zastosowana w sposób cenzuralny i obnażający prawdę. Maria Kaczyńska rzeczywiście pochodziła z narodu żydowskiego tak samo jak Lech Kaczyński, którego ojciec to Żyd z Ukrainy, który przyjął nazwisko polskie po chrzcie, pochowany w Izraelu. Ludzie o tym wiedzą ale nie chcą mówić prawdę a ci co ją ujawniają robią to nieumiejętnie. "http://www.youtube.com/user/bbochenska  
   
   
  bbochenska commented on Jak Długo na Wawelu Łokietk... (1 godzinę temu)
  "Piękna melodia i wykonanie. Utwór ten został mi w pamięci od dzieciństwa. Szkoda, że w tekście są słowa, które nie powinny się znaleźć. Krytyka jest dobra jeśli jest zastosowana w sposób cenzuralny i obnażający prawdę. Maria Kaczyńska rzeczywiście pochodziła z narodu żydowskiego tak samo jak Lech Kaczyński, którego ojciec to Żyd z Ukrainy, który przyjął nazwisko polskie po chrzcie, pochowany w Izraelu. Ludzie o tym wiedzą ale nie chcą mówić prawdę a ci co ją ujawniają robią to nieumiejętnie. "  http://www.youtube.com/user/bbochenska 

   

  Ekspulsja z Wawelu. TRZYMAJ SIĘ WIARY KATOLICKIEJ

  sowa (») | 9. 4. | czytaj: 116× | komentarze: 0
  krakow/wawel/glowackijannepomucen-widoknawawel-wikimedia.jpg
  Szczęść Boże! Drogi Panie, w imieniu Komitetu dra Dariusza Ratajczaka dziękuję za poparcie dla postulatu przywrócenia katedry katolickiej na Wawelu Kościołowi i Narodowi Polskiemu...  Ekspulsja z Wawelu symboli masońskich prowokacji jest wspólnym zadaniem dla Narodu Polskiego i dla Kościoła Rzymskokatolickiego w Polsce.  czytaj dalej

  Maria Kaczyńska-Mackiewicz musi być usunięta z Wawelu
  sowa (») | 8. 4. | czytaj: 160× | komentarze: 0
  polski-komitet-narodowy/rot.jpg
  Maria Kaczyńska-Mackiewicz musi być usunięta z Wawelu także dlatego, że nie wyspowiadała się z grzechu śmiertelnego popełnionego na spotkaniu z dziennikarką Olejnik, kiedy to wygłosiła bezbożną pochwałę zabijania życia przez lekarzy dokonujących skrobanek, w szatańskim dziele zagłady Narodu Polskiego opowiedziała się przeciwko nauce Kościoła świętego i błogosławionego Jana Pawła II.     czytaj dalej

     
  Jak Długo na Wawelu Łokietka gniecie Lech
  2:10 Dodano: 9 mies. temu
  Od: kulturzentrum Wyświetlenia: 754

  czwartek, 25 lutego 2010
  Stefan Kosiewski: Przewodnicy ślepi

  1GermanyHessen Strona profilowa użytkownika magazyneuropejski

  magazyneuropejski

  mężczyzna - 56 lat, Frankfurt am Main, Germany  Friday, Mar 13, 2009

  http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20090313_093- 8-394314.mp3

  Niedawno jeszcze jednego żyda chowało w Polsce trzech biskupów, nie przed prześladowaniami żydokomuny, lecz na oczach katolickiego Boga, na warszawskich Powązkach. Rabin tolerancyjnie kiwał się z boku otwarty na Kadisz, który mocno trzymał w obu rękach, żeby trzymać się litery prawa śpiewając swoje po swojemu. Jąkała bez jąkania przemawiał nad trumną - cuda się zdarzają - emerytowany bojówkarz nawoływał nad grobem do boju z ciemnotą.

  I znowu umarł bezbożnik, znowu żydokomuna i znowu ten sam premier i ten sam prezydent odprowadzą kolegę w ciemność. Zapowiedziana została uroczystość dwugodzinna z udziałem Wielkiego Mistrza Ceremonii, w obrządku Wielkiego Wschodu, fartuszki, muzyka. Przedstawiciel Episkopatu Polski zapowiedział, że biskupi jednak tym razem nie przyjdą. Nie wiedzieć, czemu przypisać ten komunikat, bo biskupi katoliccy na pogrzebie ateisty nikogo już nie zadziwią, a żyd mógłby się dać przewrócić w grobie od samej choćby tylko wiarygodności poświęceń.

  Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze obłudnicy! Bo dajecie dziesięcinę z mięty, kopru i kminku, lecz pomijacie to, co ważniejsze jest w Prawie: sprawiedliwość, miłosierdzie i wiarę. To zaś należało czynić, a tamtego nie opuszczać. Przewodnicy ślepi, którzy przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda.
  Mt 23, 23-24.

  Z Frankfurtu nad Menem mówił

  Stefan Kosiewski

  http://www.archive.org/details/PrzewodnicySlepi
  http://sowa.mypodcast.com/200903_archive.html
  http://pkn.blox.pl/2009/03/Przewodnicy-slepi.html

  Tagi:

  Stefan Kosiewski: Karta P ...
  brak ocen
  Feed RSS

  http://pl.netlog.com/magazyneuropejski/blog/blogid=104979#blog
  poniedziałek, 22 lutego 2010
  szlachta żydowska zawsze miała swoyego żyda, który rozpijal chłopow, rozbijal Kosciół, skłócal ze sobą słowiańskie narody

  ----- Original Message -----
  Sent: Sunday, February 21, 2010 3:43 PM
  Subject: Re: [sowa] zydy wyzywaja sie od chamow: Tadeusz Isakowicz-Zaleski

    
  W pelni popieram e-mail ksiedza Tadeusza Isakowicz-Zaleskiego.
  Lista dystrybucyjna SOWA to zwykle pomyje.
   
  Nadto nie mozna sie z niej wypisac, bowiem
  po wyslaniu maila pod wskazanym adresem przychodzi nastepujaca
  odpowiedz:
   
  We have received your request to unsubscribe from sowa-frankfurt. However, you do not appear to be a member of sowa-frankfurt, so we have taken no further action.
   
  AAP
   

  

  W takim układzie, ze względu na antysemicką nienawiść i publiczne poniżanie innych osób, zgłaszam sprawę do Prokuratury. W Internecie nie ma anonimowości, gdyż poprzez IP łatwo ustalić nadawcę, nawet, gdyby jego komputer nadawczy był zlokalizowany w obcym państwie.
   
  Od tej pory wszystkie e-maile z Państwa grup pocztowych, wysyłane na moje dwie skrzynki są automatycznie, przekierowywane sa automatycznie na jedną z kancelarii adwokackich, której udzieliłem  pisemnego pełnomocnictwa.
   
  Teraz proszę sobie pisać do woli.
   
  ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
  http://de.groups.yahoo.com/group/kulturzentrum1/message/1969

  SOWA: Nie ulegaj terrorystom syjonistycznym, kliknij, bądź aktywny! Isakowicz to syn Isaka/ Izaka, Izaaka, żyda

  http://groups.google.de/group/sowamagazyn/browse_thread/thread/6e744f45cc6c2571
  piątek, 19 lutego 2010
  Isakowicz to syn Isaka/ Izaka, Izaaka, żyda - PANNY ROZTROPNE

  http://de.groups.yahoo.com/group/sowa/message/971  Isakowicz  to syn Isaka/ Izaka, Izaaka, żyda
   
  bo w żargonie żydowskim głoskę: Z zapisuje się literą: S
  a samogłoski w jidisz są nieistotne
   
  -
   
  PANNY ROZTROPNE
   
   
  nazwiska utworzone od imion, jak: Adamski, Zawisza...  Woysław
  używane są w Polsce przez żydow nagminnie
  a nieroztropne panny architektura katedr
  od roztropnych od wieków oddziela w Europie
   
  panna pomawia innych o działanie, które nie ma i nie miało miejsca,
  fałszywie przytacza słowa, których nie wyrzekły żadne usta,
  bo cóż ma za oczami pustka wypisując szybką ręka: fomentuje nienawiść, obraża, poniża,
  jeżeli Jezus nauczył tych, którzy chcieli go słuchać, że poniżeni będa wywyższeni
   
  miłuj nieprzyjacioły swoje a Polaka jak bliźniego swego kochaj
  i nie używaj adresu organizacji do wyrażania swoich prywatnych upodobań,
  bo święte imię Armii Krajowej nie po to jest, żeby żydów nad Polakami wywyższać,
  a Polaków długie dziesiątki lat po wojnie wciąż jeszcze prześladować
   
   
  Reakcja
   
  zajrzyj tu:
  http://biuletyn-ak.pl/redakcja.html
  ----- Original Message -----
  From: biuletyn
   

  Wielebny Księże
   
                          Od kilku la otrzymuję maile SOWY i jego grupy, o podobnym tonie. Rozwiązałam problem "po babsku", po prostu oznakowałam  jako SPAM i nie pobieram z serwera. Grupa ta fomentuje nienawiść, obraża, poniża. Kiedyś napisałam z prośbą, by wycofali mnie z ich mailnigu, bo mi blokują pocztę.  Odpowiedź - ' "to niech ci te twoje żydy solidny komputer kupią". Jestem niezmiernie rada, że Ksiądz zdecydował się na skierowanie sprawy do prokuratury i przesyłam wyrazy poparcia i słowa niezmiernego szacunku.
  Z poważaniem -
  Krystyna Junosza Woysław
  Sekretarz redakcji
  "Biuletynu Informacyjnego AK"
  http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/13fd713ec6e11f4e?hl=pl
  sobota, 13 lutego 2010
  Jaka nienawiść antysemicka? Co to sie w księdzu uchodzącym powszechnie za Polaka odezwało? (ks. Isakowicz-Zaleski)  +
   
  Czy ksiądz nie jest za bardzo zmęczony od tego pisania ksiazek o księżach-kapusiach, donosicielach do SB?
  Kogo chce poniżyć zapowiadając publicznie, że doniesier do prokuratury na Polaka?
   
  Jaka nienawiść antysmicka? Co to sie w ksiedzu uchodzacyxm powszechnie za Polaka odezwalo?
   
  Czy w stwierdzeniu: żydy wyzywają się od chamów jest coś obraźliwego, jeżeli to ksiądz katolicki Tadeusz Isakowicz-Zalewski zarzucił Polakowi beupodstawnie chamskie zachowanie, a potem udzielil jakiejs anonimowej kancelarii adwokackiej pisemnego pelnomocnictwa i dokonal przekierowania? A do czego im te przekierowanie? Czy ksiadz nie za bardzo sie przejął przeroznymi rolami, w ktorych w Polsce po proznicy wystepuje? Czy nie lepiej sie pomodlic o zbawienie Duszy? Albo Msze odprawic za Ojczyzne?
   
  Nieobyczajnie zachowal sie wczesniej mailto:tadeusz@isakowicz.pl a teraz prezes@albert.krakow.pl
   
  Idz precz od niego, Szatanie
   
  ----- Original Message -----
  From: Prezes
  Sent: Friday, February 12, 2010 5:48 PM
  Subject: Re: [sowa] zydy wyzywaja sie od chamow: Tadeusz Isakowicz-Zaleski

  W takim układzie, ze względu na antysemicką nienawiść i publiczne poniżanie innych osób, zgłaszam sprawę do Prokuratury. W Internecie nie ma anonimowości, gdyż poprzez IP łatwo ustalić nadawcę, nawet, gdyby jego komputer nadawczy był zlokalizowany w obcym państwie.
   
  Od tej pory wszystkie e-maile z Państwa grup pocztowych, wysyłane na moje dwie skrzynki są automatycznie, przekierowywane sa automatycznie na jedną z kancelarii adwokackich, której udzieliłem  pisemnego pełnomocnictwa.
   
  Teraz proszę sobie pisać do woli.
   
  ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
  http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/13fd713ec6e11f4e?hl=pl

  http://de.groups.yahoo.com/group/kulturzentrum_/message/1955


   Krzysztof Cierpisz

  Wychodzi szydło z worka.

  Ks Tadeusz Isakowicz-Zaleski ma wyraźne kłopoty z dźwiganiem godności kapłana katolickiego.
  Kiedy bywa , ze wypowiada się o wydarzeniach na Kresach Wschodnich i przytacza tam losy Polaków to zawsze musi dopisać do tych wydarzeń tez i żydów.
  Bez żydów nic się nie da - to u Isakowicza-Zaleskie
  go pewne.

  Cóż obchodzi nas los żydów? Dość już mamy tych bezczelności i żydowskiego natręctwa! Zbrodnie żydowskie przeciw Narodowi Polskiemu są ogromne i to te rachunki musimy rozliczyć.
  Zarówno ten starsze jak i najnowsze.
  Żydzi boja się tych rozliczeń i to jest jednym z motywów tego ich ciągłego wpisywania się na listę ofiar.
  Na długo juz przed IIWS pisarz Chesterton napisał, ze żydzi dbają o to aby wszędzie byli ukazywani jak o ofiary, a nigdy jako prześladowcy.

  Ks Tadeusz Isakowicz-Zaleski otrzymał od żydów koncesje - to widoczne - na prawo księdza katolickiego do mieszania się do polityki - czego innym duchownym nie wolno i pod kara zesłania lub utraty życia.
  To pod warunkiem jednak , ze wszędzie będzie wspominał żydów i to w poprawnym kontekście. To zaś bez względu na prawdę historyczna czy choćby dobry smak i szacunek dla Polaków , którzy tak strasznie ucierpieli z żydowskich rąk .
  W ramach tych koncesji, ksiądz I-Z wydaje książki w wydawnictwach (...)  posługuje się terminologia słowa "antysemityzm" nie wiedząc co to słowo oznacza.

  To w pełni nikczemne , ze ksiądz katolicki posługuje się prokuratura polskojęzyczna celem przypodobania się żydom.
  Biorąca pod uwagę role prokuratury w zbrodniach na Narodzie Polskim
  wniosek ma szanse powodzenia.

  Krzysztof Cierpisz

  http://de.groups.yahoo.com/group/sowa/message/966
  piątek, 12 lutego 2010
  Gdzie mozna poczytac troche wjecej o RADIU MARYJA?
   


  Gdzie mozna poczytac troche wjecej o RADIU MARYJA? http://elefanta.pl/bookmark.action?bookmarkId=10412171


  ----- Original Message -----
  From: Jan Polak
  To: Sowa3
  Sent: Friday, February 12, 2010 1:44 PM
  Subject: RE: sowa magazyn europejski Skrócone podsumowanie dotyczące użytkownika sowa-frankfurt@googlegroups.com - Liczba wiadomości: 4 w Liczba tematów: 3

  Gdzie mozna poczytac troche wjecej o RADIU MARYJA?
  Grupa: http://groups.google.com/group/sowa-frankfurt/topics
  http://twitter.com/sowa/status/9008195335

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę grupę pod adresem http://groups.google.com/group/sowa-frankfurt?hl=p.

  wtorek, 22 grudnia 2009
  * Przenieśli się z synagogi do katedry robić politykę i sobie żartują: przywieźcie tu Lecha Kaczyńskiego i wszyscy ha, ha, ha

  Katedra w Świdnicy

  Katedra w Świdnicy
  Kliknij, aby powiększyć »
   (...) zaparkowałem koło katedry w Świdnicy, poszedłem zobaczyć tablicę pod
  kamieniem węgielnym pod pomnik  ku czci Jana Pawła II. Czytam tę tablicę, a tam
  pisze, "tu powstanie pomnik w hołdzie Jana Pawła II, ufundowany przez
  mieszkańców Świdnicy. Myślę sobie, ja tam nic nie fundowałem, przechodzących
  obok mężczyzn zaczepiłem, kto to finansuje. A oni zmierzali właśnie do katedry,
  wyglądali na jakiś notabli, jeden odpowiedział, że miasto, drugi go poprawił i
  mówi, że ludzie się składają, chodzą i pytają kto i ile da. Czyli z żebraniny
  sobie myślę, jak zawzxsze, ciemiężą naród za jego własną krwawicę. Potem widzę,
  z kartedry wychodzą prezyden miasta Murdzek  (jegocórka chodzi te4raz z moją
  córka do elitarnej klasy w dimnazjum), były poseł PiS, nazwisko mam na końcu
  języka i kilku innych miejscowych notabli i sobie żartują, przywieźcie tu Lecha
  Kaczyńskiego i wszyscy ha, ha, ha. Wcześniej widywałem te kliki masoństwa w
  hotelu Piast, gdzie kieści się loża Rotary Klubu. Pewno przenieśli się teraz z
  polityką do katedry i razem z biskupem Decem robią politykę dla polskich
  niewolników.
  Jestem ciekaw, czy uda się im przywieźć kaczora na otwarcie pomnika ku
  zniewoleniu narodu polskiego?

   http://groups.google.com/group/soc.culture.polish/t/9978e6891b682d75?hl=pl
  środa, 18 listopada 2009
  Polska w Unii Europejskiej 2009-2014. Wyzwania polityki wewnętrznej i zewnętrznej
  Wojciech Olejniczak

  ----- Original Message -----
  From: "Facebook"
  To: "Sowa Magazyn Europejski" <kulturzentrum@gazeta.pl>
  Sent: Wednesday, November 18, 2009 7:25 PM
  Subject: Wojciech Olejniczak zaprosił(a) Cię na wydarzenie „Polska w Unii Europejskiej 2009-2014 ”...

  Wojciech zaprosił(a) Cię do wzięcia udziału w wydarzeniu Polska w Unii Europejskiej 2009-2014  dnia 10 grudnia o 11:00.

  Wydarzenie: Polska w Unii Europejskiej 2009-2014
         "KONFERENCJA"
  Czas rozpoczęcia: 10 grudnia o 11:00
  Czas zakończenia: 10 grudnia o 15:30
  Miejsce: Collegium Civitas, Warszawa, Plac Defilad I, piętro XII

  Aby wyświetlić szczegóły wydarzenia i odpowiedzieć na zaproszenie, kliknij poniższy link:
  http://www.facebook.com/n/?event.php&eid=181365087491&mid=16e3943G5af32b5db3c3G8e592G7
   
   
                                                 Frankfurt, 18.11.2009
  Pan dr Wojciech Olejniczak
  Parlament Europejski, Bruksela
   
  Szanown Panie,
   
  Polski Ośrodek Kultury we Frankfurcie nad Menem, który prowadzę od 1996 roku, zorganizował w kwietniu 1998 r, dosłownie w przededniu podjęcia przez Polskę rozmów akcesyjnych, spotkanie we Frankfurcie nad Menem z udziałem Wiceprzewodniczącej Parlamentu Europejskiego, którego Pan dzisiaj jest członkiem.
   
  Dziękuję za zaproszenie na konferencję: "Polska w Unii Europejskiej 2009-2014. Wyzwania polityki wewnętrznej i zewnętrznej. ", niestety nie będę mógł być w Warszawie w tym dniu, dlatego życzę niniejstzym owocnych. Będąc zaś już przy wyzwaniach w polityce chciałbym dla rozerwania zapoznać Pana z kuriozalnym wyzwaniem rzuconym mi dzisiaj przez "katolika i narodowca" o żydowskim rodowodzie;
   
  w zał. przesyłam maila, którego przysłał do mnie dzisiaj prof. Ryszard H. Kozłowski z Krakowa, zawodowo zajmujący się dokonywaniem odwiertów w ziemi na zlecenie o. Rydzyka, w którym to mailu ów prof. chełpi się zarejestrowaniem w kwietniu 2009 r. partii politycznej w Polsce, która ma mieć wg. niego więcej członków założycieli, niż wszystkie inne partie w Polsce razem swoich członków.
   
  Chciałbym zapytać Pana, czy Pan wie, co z tym należy zrobić? Bo ten Kozłowski rozgłasza przy tym, że spotkał się ze mną kiedyś i że ja miałem niby możliwość zadzwonić do niego i zapytać, jeśli mam jakieś wątpliwości, co do jego wątpliwego udzielania się w polityce.
   
  A ja wątpliwości od dawna mam i nie tylko odnośnie tego jednego Kozłowskiego. Ale jeśli on poddaje w wątpliwość moją przynależność do Kościoła Katolickiego, to ja chciałbym w drodze tzw. interpretacji europoselskiej zapytać, jak Pan - jako przedstawiciel młodego pokolenia - interpretuje fakt, że tenże Kozłowski (przywódca tej nowej AWS-bis, czy PiS-bis o. Rydzyka) umiał jakimś cudem do mnie trafić, kiedy przebywałem z krótką wizytą w Czeladzi u św.p. mojej Matki, a nie umiał powiadomić na czas aktywnego politycznie na emigracji Przedstawicielstwa Polonii, polskich emigrantów politycznych przebywających na przymusowym zesłaniu poza Ojczyzną, o tym jego nibykatolickim zamiarze ilościowego przejęcia władzy w Polsce przez tę jego bandę przechrztów, tzw.  neokatechumenat o. Rydzyka?
   
  Z pozdrowieniami
  Stefan Kosiewski
  Zał.: http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/8c8d2f7ac46b9f49?hl=pl
  czwartek, 12 listopada 2009
  Esbecka Strefa Ekonomiczna w Toruniu, żydowskie media dla przechrztów, neokatechumenat, geotermia
  Lech Klekot: Pokojowa Misia USA w Afganistanie.Pokojowa Nagroda Nobla dla Obamy....Tak dalej bedzie lepiej...

  Podgląd strony

  Esbecka Strefa Ekonomiczna w Toruniu, żydowskie media dla przechrztów, neokatechumenat, geotermia, Wyższa Szkoła Kultury Medialnej, Jerzy Robert Nowak i Piotr Jaroszyński, Stanisław Michalkiewicz, faryzeusze, pobielane groby, wilki w skórach baranka, Chazaria - to wszystko będzie miało wkrótce swój koniec.

  Źródło:
  http://wiadomosci.onet.pl
  Dodano:
  12-11-2009
  Tagi:
  kasa rydzyk żyd żydobiskup żydokomuna judeopolonia biskup żydokatolik

  http://elefanta.pl/bookmark.action?bookmarkId=10402872
  sobota, 24 października 2009
  Episkopat Polski daleko z tyłu za Murzynami, korupcja, Magdalenka, żydy z nadania JPII. biskupami
  wtorek, 06 października 2009
  Suchocka siedzi od lat w Watykanie jako polski ambasador i udaje katoliczkę.
  2008-11-02 | 20:02:17Tylko prawda jest ciekawa:
  Módlmy się o nawrócenie żydówki Suchockiej, która zniszczyła polską gospodarkę głosowała w polskim Sejmie za zabijaniem dzieci nienarodzonych tj. aborcją. A teraz w nagrodę siedzi od lat w Watykanie jako polski ambasador i udaje katoliczkę. .
  Czy ta Suchocka to ma córkę? A co ma do tego biskup z Łowicza?


  niedziela, 04 października 2009
  Prezydent Iranu nie gorszy od Stalina: rzekomy antysemita żyd. Detabuizacja, koniec świata coraz bliżej!
  Foto:The Daily Telegraph
  Ahmadinejad showing papers during election. It shows that his family's previous name was Jewish
  na ekranie może pojawić się powyższa fotka i podpis

                                         Akt 3, scena 1a

  Akt 3, scena 2 Detabuizacja, koniec świata coraz bliżej!

  - Wiebłąd (poprzednio używane nazwisko: Camel, porusza się po Jasnej Polanie w ponowie/ świeżym śniegu, śnieg pada, Wielbłąd mówi ludzkim głosem):

  Prezydent Iranu Ahmadineżad nie gorszy od Stalina:
  rzekomy antysemita żydem.
  Detabuizacja, koniec świata coraz bliżej
  !
  Prawdziwe nazwisko tego żyda: Tkacz
  ,
  Sabourjian
  , co po hebrajsku oznacza tkacza
  .
  Czy pan miał może Tkacza w rodzinie?
  A kto to jest w Polsce Lesba Kohne?


  - Sowa/ Thomas (używane nazwiska: Owl, Eule mówi po niemiecku):

  Das große deutliche Siegel,
  von dem bewaffneten Jäger,
  bricht es den wichtigen Riegel,
  und zwar mit Muskeln des Schlägers.

  - Baran pyta: Co mówi ten ptak?

  - Willi:  On pije do ciebie.

  - Baran pyta: że jak?

  - Willi: że zapisane jest w Księdze jak w Niebie,
  że przyjdzie czas i na ciebie?

  - Baran: Ja przecież nie jestem żyd!
  To. po co taka gadka? Komu potrzebny ten smród?
  Proszę nie mieszać mnie do tego,
  bo moje nazwisko polskie Baran,
  a pochodzimy z Baranowa Lubelskiego, 

  stara
  kurlandzka szlachta,
  potomków Sejmu Wielkiego,
  co uchwalił Ustawę 3 maja


  Eugeniusz Skrobocki, Leonid Chodkiewicz FUEN Jubilee Congress Brussels 2009

  Eugeniusz Skrobocki, Leonid Chodkiewicz FUEN Jubilee Congress Brussels 2009


  - Leonid Chodkiewicz, syn pułkownika carskiego, Związek Potomków Rosyjskiej, Białej Emigracji w Bułgarii: - Nie znaju takowo.

  - Uwe: Mnie teakże jest nie znana taka szlachta-kurwa, job twoja mać. Jak na to u was mówią?

  - Eugeniusz Oniegin/ znany jako: Skrobocki Gienek, co pa ruski: żenia): Czjelabińskaja intieligiencja.

  - Uwe: A jak po rosyjsku mówi się na to? - wskazuje dłonią mostek na piersi. - Bo to w czym dzisiaj w nocy spałem, to pa ruski krawat', a jak się to nazywa?

  - Gienek: Galsztuk, zapisz.

  - Uwe (notuje w grubej księdze): już zanotowałem.

  - Gienek/ Eugeniusz: To dobre, nie zgubisz.

  - Uwe: Nie piję wódki od wielu lat, więc głowę mam,
  choć nigdy nie wiadomo z pamięcią u ludzi,
  więc taką księgę mi Anioł podrzucił,
  abym spisywał w niej wszystko to, co mówi on,
  wszystko, co mówi do mnie ten Geniusz,
  chmura, Muza, pusty obłok, duch,
  przelewająca się bania z poezją..

  Foto:The Daily Telegraph

  Mahmud Ahmadineżad i jego dokument tożsamości

  Ataki irańskiego prezydenta Mahmuda Ahmadineżada na Żydów kryją niewyobrażalny sekret. Jak ustalili dziennikarze "The Daily Telegraph", prezydent Iranu ma żydowskie korzenie.
  Fotografia na której Ahmadineżad trzyma swój dowód tożsamości w trakcie wyborów prezydenckich w marcu 2008 roku, jasno pokazuje, że ma on korzenie żydowskie. Po dokładniejszym spojrzeniu na dokument na fotografii, można zobaczyć, że Ahmadineżad nosił wcześniej nazwisko Sabourjian, co po hebrajsku oznacza tkacza.

  Krótka notka na dokumencie sugeruje, że jego rodzina zmieniła nazwisko na Ahmadineżad, kiedy przeszła na islam, co stało się po narodzinach przyszłego prezydenta Iranu.

  Nazwisko Sabourjian wywodzi się z Aradan, rodzinnej miejscowości Ahmadineżada, i oznacza "tkacza Sabour", czyli żydowskiej chusty religijnej Tallit (Tałes), która tak nazywała się w Persji. Nazwisko to (Sabourjian) znajduje się nawet na liście MSW Iranu nazwisk zarezerwowanych dla irańskich Żydów (...)
  http://wiadomosci.onet.pl/2054393,12,,1,drukuj.html

  piątek, 25 września 2009
  Kasiegarnia Religijna w Krakowie, Andrzej Sobczyk, niech się teraz zajmie żydem MOSSAD! to nie jest bezplatna reklama!
  ----- Original Message -----
  To: ; abuse@... , mailmaster@...

  Sent: Friday, September 25, 2009 8:40 AM
  Subject: [sowa] Stan David Ligon: Chazarowie, Chazarzy, chaziaje. Glossa cala;Stefan Kosiewski: Bo musze obierac kartofle; Franciszek z Moncorbier: Kardynal i Cala; das Spiel zur Bundestagswahl; Patentrezept = Helga Zepp-LaRouche + BüSo wählen  jak ja mam kontrakt na usluge podpisany z niemiecką począ, to po co zyd w Krakowie sie ujawnia w polskiej ksiegarni katolickiej, czy chce zeby sie zydem zajal MOSSAD?

  ----- Original Message -----
  From: Andrzej Sobczyk | gloria24.pl
  To: ; abuse@... , mailmaster@...
  Sent: Friday, September 25, 2009 8:40 AM
  Subject: [sowa] Stan David Ligon: Chazarowie, Chazarzy, chaziaje. Glossa cala;Stefan Kosiewski: Bo musze obierac kartofle; Franciszek z Moncorbier: Kardynal i Cala; das Spiel zur Bundestagswahl; Patentrezept = Helga Zepp-LaRouche + BüSo wählen

  kontakt

  Nasz adres

  gloria24.pl - Tomasz Balon-Mroczka, Józef Dusza, Halina Marchut, Andrzej Sobczyk

  NIP: 675-13-41-673
  REGON: 120235180

  ul. Ostatnia 1 C
  31-444 Kraków
  tel.: 0801-00-33-80, 012-411-08-66
  fax: 012-411-14-52

  Numer konta: BPH S.A. 88 1060 0076 0000 3200 0137 5551

  Nieustannie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz kontaktować się z nami pisząc na następujące e-maile:

  • Obsługa klienta: http://gloria24.pl/kontakt.php

  Jak do nas trafić?


  ----- Original Message -----
  From: SOWA
  Sent: Friday, September 25, 2009 12:59 PM
  Subject: Kasiegarnia Religijna w Krakowie, Andrzej Sobczyk, niech sie teraz zajmie zydem MOSSAD! to nie jest bezplatna reklama!
  wtorek, 12 maja 2009
  Pozorne przechrzty w Kościele Katolickim na Ziemiach Rzeczypospolitej Obojga Kaczyńskich; skrawek nieba, więzienie Piotrków
  Photobucket

  Skrawek Nieba unieważniony dla dzieci

  Placówki po Jacku Pikule nie dostanie ani stowarzyszenie U Siemachy z Krakowa, ani Katolicka Fundacja Dzieciom z Katowic. Miasto zaproponowało, by Skrawek Nieba poprowadziła parafia ewangelicko-augsburska. Być może już nigdy nie wejdą tam dzieci

  Przeczytaj artykuł »
  Dodaj swoją opinię


  bezczelne insynuacje dziennikarki - głupie opinie

  Autor: kulturzentrum   12.05.09, 11:27
  Dodaj do ulubionych 

  insynuacja, że parafia ewangelicko-augsburska nie będzie umiała polskich dzieci wychować po Bożemu jest bezczelna i głupia, oparta na niewiedzy:

  autorka nie wie tego, że w Niemczech przy każdej parafii, ewangelickiej, katolickiej żydowskiej i każdego innego wyznania działają przedszkola i placówki opiekuńcze dla dzieci i młodzieży (Kindergarten, Kindertagestätte, usw.),

  natomiast sekty (tzw. świadkowie Jehowy) nie angażiją się w taką działalność, lub nie dostają zezwolenia.

  Kościół ewabgelicko-augsburski można było w historycznych czasach nazywać sektą, kiedy zrzeszał na początku swojej działalności głównie żydów przyjmujących chrzest pozornie (patrz: Feliks Koneczny: Cywilizacja żydowska), jednak w dzisiejszych czasach więcej jest z pewnością w Polsce pozornych przechrztów w kościele katolickim (vide casus Dorn, środowisko KOR-u, Kaczyński, Lech i Jarosław). Reasumując: cudze ganicie, swego nie znacie! A czy Pikuła był chociaż pozornir ochrzczony?

  Szczęść Boże
  http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=760&w=95177546&a=95193414

   
  1 , 2